دریانورد اروپا منچستر آمریکا منچستر

دریانورد: اروپا منچستر آمریکا منچستر دانشگاه ورزشگاه آمریکایی لس آنجلس رئال مادرید

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ‌ دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می‌‌شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود ، علیپور

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بار که با بازیکنان تیم صحبت می‌کنم به آنها می‌گویم که دلم روشن است که می‌توانیم امسال قهرمان آسیا شویم. 

‌ دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می‌‌شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود ، علیپور

علیپور: دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود

عبارات مهم : قهرمان

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بار که با بازیکنان تیم صحبت می کنم به آنها می گویم که دلم روشن است که می توانیم امسال قهرمان آسیا شویم.

علی علیپور در گفت وگو با فارس، در خصوص قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال، شرایط پرسپولیس در لیگ برتر، گلزنی های خودش در مسابقه های و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانیم:

‌ دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می‌‌شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود ، علیپور

پرسپولیس هم که در نهایت سوپرجام را مال خود کرد.

به هر حال ما فصل مشکل را پشت سر گذاشتیم و جهت این مسابقه های زحمات زیادی هم کشیدیم. خوشحالم که جواب یک فصل زحمت ما اینطور داده شد و توانستیم سوپرجام را مال خود کنیم.خوشحالم که بعد از قهرمانی در لیگ برتر دومین جام را در طی 2 ماه به دست آوردیم.

برخی ها معتقدند که نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران خیلی تیم قدرتمندی نبود و پرسپولیسی ها کار بزرگی انجام ندادند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بار که با بازیکنان تیم صحبت می‌کنم به آنها می‌گویم که دلم روشن است که می‌توانیم امسال قهرمان آسیا شویم. 

به هر حال من به این پرسشها اعتقاد ندارم آیا که یک مربی در تیم تاثیرش را می گذارد و به تیم شخصیت می دهد. بازیکنان نفت انگیزه بسیار زیادی داشتند و همه نشانه ارزش این بود که سوپرجام را بگیرند. آنها تیم جوانی بودند و انگیزه زیادی هم داشتند و می درخواست کردند خودشان را نشان دهند. آنها صد در صد آمده بودند که در بازی برنده شوند ولی ما تیم بهتری بودیم و برنده شدیم.

فصل را با گلزنی شروع کردی. فکر می کنی در طول مسابقه های بتوانی این روند را ادامه دهی؟

به هر حال هر بازیکنی از گل زدن خوشحال است و من هم خیلی خوشحالم که توانستم جهت تیمم گل بزنم. به هر حال می دانید که راه دراز است و مسابقه های زیادی در پیش داریم. مطمئنم تلاش خواهم کرد زیاد از این گل بزنم و در ادامه این روند خوب را ادامه دهم ولی نگاه من به تمرینات مثل بازی های رسمی هست. همانطور که در بازی های رسمی تلاش می کنم در تمرینات هم تلاش زیادی انجام می دهم. همه نشانه من امسال این است که بتوانم به تیم ملی برسم.

صحبت از تیم ملی کردی. فکر می کنی امسال که منتهی به جام جهانی هست، این شانس را داشته باشی که به تیم ملی برسی؟

‌ دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می‌‌شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود ، علیپور

قطعا هر بازیکنی دوست دارد جهت تیم ملی کشورش بازی کند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. البته نه فقط امسال بلکه در همه سال هایی که بازی کرده ام جهت رسیدن به پیراهن تیم ملی تلاش کردم و امیدوارم امسال بتوانم نظر کادر فنی و به خصوص کارلوس کی روش را جلب کنم. مطمئنا دوست دارم هم به تیم ملی دعوت شوم و هم اینکه جهت پرسپولیس بازیکن مؤثری باشم و در این راه همه تلاشم را خواهم کرد.

لیگ برتر از 2 روز دیگر شروع می شود. شرایط پرسپولیس را جهت شروع مسابقه های چطور ارزیابی می کنی؟

شرایط تیم ما خوب است و از این بابت خوشحالم. قهرمانی در سوپرجام کمک زیادی به ما کرد تا از لحاظ روحیه در عالی ترین شرایط قرار بگیریم. مطمئنا از همان ابتدای فصل جهت تکرار عنوان قهرمانی وارد مسابقه های خواهیم شد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بار که با بازیکنان تیم صحبت می‌کنم به آنها می‌گویم که دلم روشن است که می‌توانیم امسال قهرمان آسیا شویم. 

فولاد خوزستان حریف هفته اول پرسپولیس در لیگ برتر هست. این در حالی است که این تیم تغییرات زیادی داشته هست. نظرت در خصوص این بازی چیست؟

ما فصل بدنسازی بسیار خوبی پشت سر گذاشتیم و مطمئنا همه بازی های هفته اول لیگ سخت هست. مارکو و برانکو تمرینات بسیار خوبی جهت ما در نظر گرفتند و خوشبختانه بازیکنان هم عملکرد خوبی در تمرینات داشتند. راجع به تیم فولاد هم باید بگویم که آنها تیم قابل احترامی هستند و ما احترام زیادی جهت این حریف قائلیم.مطمئنا همه بازی های لیگ برتر سخت است و شما دیگر مسابقه آسانی در لیگ نمی بینید. در این شرایط ما باید تلاش کنیم عالی ترین باشیم. ما تیمی هستیم که فصل گذشته قهرمان لیگ شدیم و انتظارات از ما زیاد هست. جهت تکرار عنوان قهرمانی باید وارد مسابقه های شویم.

‌ دلم روشن است که پرسپولیس قهرمان آسیا می‌‌شود/ فولاد حریف قابل احترامی جهت ما خواهد بود ، علیپور

پرسپولیس کمتر از یک ماه دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان برود که این تیم هر روز به دنبال تقویت خودش است و بدون شک پرسپولیس بازی آسانی در پیش نخواهد داشت. جهت آن بازی چه برنامه ای دارید؟

در حال حاضر مسابقه های لیگ پیش روی ماست و فعلا به این مسابقه های فکر می کنیم ولی نیم نگاهی هم از حال به بازی با الاهلی داریم.ما تا اینجای مسابقه های خیلی خوب اوج آمدیم و بدون شک از اینجا به بعد هم تلاش می کنیم تا عالی ترین نتیجه های را بگیریم. جهت ما مهم نیست که الاهلی چه بازیکنانی می گیرد. بلکه جهت ما این مهم است که خودمان چه تلاشی می کنیم. تیم ما متشکل از عالی ترین بازیکنان و مربیان است و خوشبختانه همدلی خوبی هم بین فرزند ها وجود دارد. حالا که تا اینجای مسابقه های اوج آمدیم تلاش می کنیم تا به بالاترین مراحل برسیم.

پرسپولیس چقدر شانس دارد تا بتواند قهرمان آسیا شود؟

واقعیت را بخواهم بگویم دل من روشن است که می توانیم قهرمان آسیا شویم. ما تیم خوبی هستیم و بازیکنان خوبی هم در تیم ما حضور دارند. خوشبختانه کادر فنی با دانشی هم داریم و هنگامی که با بازیکنان تیم صحبت می کنم به آنها گفته ام که واقعا دلم روشن است که می توانیم قهرمان آسیا شویم. ما در مرحله گروهی شرایط خیلی خوبی داریم و در مرحله حذفی هم نماینده قطر را خیلی خوب از بین بردن کردیم. مطمئنا از این به بعد هم می توانیم روند خوب مان را ادامه دهیم. درست است که بازی ها به صورت رفت و برگشت انجام می شود ولی با 3-4 بازی با تیم های متفاوت می توانیم افتخارآفرینی کرده و قهرمان آسیا شویم.

واژه های کلیدی: قهرمان | مسابقه | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs